صفحه اصلی > دربارهی ما

تاریخ ما

※ در سال 1981

این شرکت به عنوان کارخانه شیمیایی Chongqing Jialing ثبت شد؛

※ در ژوئن 1997

شهرداری چانگینگ به طور رسمی تاسیس شد. در همان روز، این شرکت به یک شرکت سهامی تغییر داده شد و نام Chongqing Jialing Chemical Products Co. Ltd.

※ در سال 2003

این شرکت به درخواست دولت شهرداری برای سرکوب صنعت دوم و توسعه صنعت ثالث پاسخ داد "و خود را کاملا به محل فعلی نقل مکان کرد، و تبدیل به اولین شرکت نقل مکان شده در چونگ کینگ شد.

در مارس 2009

متعلق به شرکت تابعه Chongqing Changnong متعلق به شرکت متعلق به متعلق به شرکت متعلق به شرکت حفاظت از محیط زیست Changnong.

※ در اوت 2009

این شرکت به نام Chongqing Changyuan Chemical Co.، Ltd. تغییر نام یافت.

※ در اکتبر 2012

این شرکت سرمایه گذاری خارجی را معرفی کرد و یک شرکت مشترک سرمایه گذاری کرد.

※ در دسامبر 2012

شرکت با سرمایه کامل Baiyin Gansu-Tibet Yinchen Chromate شرکت و بنیان Changyuan Chemical Co.، Ltd.

※ در آوریل 2015،

این شرکت تاسیس شرکت فن آوری Chongqing Angshuo متعلق به شرکت کاملا متعلق به شرکت آموزشی ویبولیتین

※ در نوامبر 2015

این شرکت خود را به یک شرکت گروه تبدیل کرد و خود را Chongqing Changyuan Chemical Group Co.، Ltd. تغییر نام داد.

※ در مارس 2016

این شرکت تاسیس شرکت تابعه متعلق به شرکت Chongqing Qiaobai Environmental Technology Co.، Ltd.


معرفی شرکت:

شرکت Chongqing Changyuan Group Limited یک شرکت سرمایه گذاری مشترک چین و چین است که در سال 1981 تاسیس شد. دارایی های شرکت این شرکت بیش از 1 میلیارد یوان، سرمایه ثبت شده 81.56 میلیون تومان است. دفتر مرکزی آن در چانگینگ Rongchang قرار دارد و پایگاه های تولیدی در چانگینگ Rongchang قرار دارد گانسو بایین Changyuan بزرگترین سازنده و تامین کننده پرمنگنات در جهان است. شرکت گروه کاملا مالکیت چندین شرکت تابعه مانند شرکت چینگ های چانگنانگ سازگار با محیط زیست، آموزشی ویبولیتین، شرکت شیمیایی Baiyang Changyuan، آموزشی ویبولیتین، شرکت فناوری Chongqing Angshuo، آموزشی ویبولیتین Chongqing Qiaobo Environmental Technology Co.، Ltd.

این شرکت متخصص در تولید و عرضه پرمنگنات ها، نمک های کروم و مواد جدید سازگار با محیط زیست و غیره می باشد. محصولات به طور گسترده ای در زمینه های مختلف از قبیل نظامی، دارویی، هوا فضا، درمان آب، حیوانات، پارچه، و نیمه هادی و الکترونیک . این شرکت پس از چندین دهه کار سخت، به نوآوری و توسعه پایبند است، این شرکت در حال حاضر دارای بزرگترین ظرفیت تولید پرمنگنات پتاسیم با محصولات با کیفیت بالا در سراسر جهان، 3 فناوری پیشرو در جهان، 2 فناوری پیشرو، 40 پتنت و افتخارات بی شماری است. ، و همچنین یک تیم سخت، متحد، نوآور و مشتاق.

برای رسیدگی به هر مشتری به طور جدی، با ارائه خدمات رضایت بخش و با خدمات متفکر و ارزشمند، این مسئولیت سازگار با Changyuan است که همچنین نیروی محرکه Changyuan است که به دنبال تعالی و نوآوری مداوم است. چانگ یوان به طور مداوم تکنولوژی و خدمات خود را بهبود می بخشد، تلاش های بی وقفه برای توسعه مارک های شیمیایی چینی و ایجاد مارک های جهانی را ایجاد می کند.


کارخانه ما

Chongqing Changyuan Group Limited یک شرکت سرمایه گذاری مشترک چین و چین است که در سال 1981 تاسیس شده است. دارایی های این شرکت بیش از 1 میلیارد یورو است، سرمایه ثبت شده 81.56 میلیون دلاری RMB است. دفتر مرکزی آن در چانگینگ Rongchang، 2 پایگاه تولیدی واقع در Chongqing Rongchang و Gansu Baiyin قرار دارد. Changyuan بزرگترین سازنده و تامین کننده پرمنگنات در جهان است. شرکت گروه کاملا مالکیت چندین شرکت تابعه مانند شرکت چینگ های چانگنانگ سازگار با محیط زیست، آموزشی ویبولیتین، شرکت شیمیایی Baiyang Changyuan، آموزشی ویبولیتین، شرکت فناوری Chongqing Angshuo، آموزشی ویبولیتین Chongqing Qiaobo Environmental Technology Co.، Ltd.

12.jpg


محصول ما

این شرکت متخصص در تولید و عرضه پرمنگنات ها، نمک های کروم و مواد جدید سازگار با محیط زیست و غیره می باشد.


کاربرد محصول

محصولات به طور گسترده ای در بسیاری از زمینه ها مانند نظامی، دارویی، هوا فضا، درمان آب، حیوانات، نساجی، و نیمه هادی ها و بازارهای الکترونیک استفاده می شود


گواهی ما

NSF ISO9001، ISO14001، KIWA

11111_副本.jpg

تجهیزات تولید

برج پنوماتیک مایع


بازار تولید

حساب برای 90٪ از صادرات پرمنگنات پتاسیم چین و حدود 60٪ بازار پرمنگنات پتاسیم در سراسر جهان است.